top of page
English

EKİBİMİZ

Sarp ÖZKAR

Şirketimizin kurucusu Sarp Özkar 1975 yılında İstanbul'da doğmuştur. 1993 yılından bu yana, Turizm sektöründe çalışmaktadır. Bu nedenle turizm sektörünün nasıl işlediği, kuralları ve turizm terminolojisini iyi biliyoruz. Özkar, turizm sektöründe Tur Rehberliği, Satış, Operasyon, Pazarlama, Etkinlik Organizasyonları, MICE, İç Turizm, Yurtdışı Turlar, Exclusive sıradışı seyahatler, Kişiye Özel Seyahat Organizasyonları içinde yıllarca çalışmıştır. Bu nedenle sektörün lider birçok kurumunda Satış, Pazarlama ve Operasyon yöneticiliği görevlerinde de bulunmuştur. 12 yıl boyunca yurtdışı tur sektörünün lideri olan, Prontotour'un basın yüzü ve medya iletişiminden de sorumlu Pazarlama Departman yöneticiliği yapmıştır.

 

3 yılı aşkın zamandır, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen haber sitesi Milliyet.com.tr'nin Tatil kategorisi içinde, Turizm-Seyahat alanında köşe yazarlığı da yapmaktadır. 2009 yılından bu yana ProntoLife kurumsal dergisinin genel yayın yönetmenliği görevini de üstlenmiştir. Seyahat fotoğrafçılığı konusunda basın tarafından yakından bilinen Özkar, dünyada 80'in üzerinde ülke görmüş ve fotoğraflamıştır. Seyahat fotoğrafçılığı alanında, Canon Eurasia da, kişisel olarak sponsorluğunu yapmaktadır. Seyahatleri esnasında çektiği fotoğraflar onlarca, basın kuruluşunda fotoğraf galerileri olarak yayımlanmış, yazdığı seyahat yazıları ve röportajları da, onlarca websitesi, dergiler ve gazetelerde yayımlanmıştır. Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği üyesi olan Sarp Özkar, TUYED'den alınmış bir basın kartı sahibidir.

Kişisel websitesi : www.sarpozkar.com 

 

 

 

Serra ZOROGLU

 

Serra Zoroğlu ise 1997 yılından bu yana, Halkla İlişkiler, Medya İletişimi ve Organizasyonlar konusunda çalışmış ve sektörünün önde gelen kuruluşlarında yönetici pozisyonunda yıllarca görev almıştır. 18 yıl süren meslek tecrübesi ile gazetecilerin hangi haber konularıyla daha ilgili oldukları hakkında bilgi sahibi olmasının yanı sıra, pek çok gazeteci ile süregelen iyi dostlukları da bulunmaktadır. Organizasyon ve etkinlikler konusunda da, son derece yetkin ve inovatif çalışmalarıyla da tanınmaktadır. Şirketimizde ağırlıklı olarak operatif konularda görev alan Zoroğlu, medya mensubu dostlarımızla iletişim, etkinlik organizasyonları, üçüncü parti işbirliğimiz bulunan partnerlerimizle ilişkilerin yürütülmesi gibi pek çok konuda çalışmalarına devam etmektedir.

ÖZEL TEŞEKKÜR... Küçük bir şirket olmamıza rağmen butik hizmet vererek, hızlı aksiyon alarak, çözüm odaklı çalışma sistemini benimsedik. Müşterilerimize hizmet verirken, bunca detayı tek başımıza yapabilmemiz tabii ki mümkün değil. Ancak her biri konusunda uzman, yıllardan beri süregelen muhteşem ilişkilerimizle şirketimize; Sosyal Medya Yönetimi, Websitesi-Blog dizaynı, e-mail pazarlama aktivitileri, kreatif reklamlar ve bazı dijital projelerde birlikte çalıştığımız her biri birbirinden değerli partnerlerimize teşekkürü borç biliriz. Alanlarında son derece güçlü markalar olan partnerlerimiz, başarılara kolayca ulaşabilmemiz ve hızlı aksiyon alabilmemiz adına bizim en değerli hazinelerimiz. 
bottom of page