top of page
English

Hakkımızda

 

 

Yaklaşımımız

Müşterimizin iş talebinde, beklentilerinin üzerinde bir iş çıkartmak ilk hedefimizdir. İşimize tutku ile bağlıyız, coşkuluyuz, iyi ilişkilerimizin de gücü ile proaktif bir çalışma sergileyerek işimizi yapıyoruz.

 

Biz 2 dil konuşuyoruz, biri Seyahat diğeri ise Pazarlama... Bu sebeple şirketimizin ismi "Only Travel Marketing"

 

 

 

Ekibimiz

Küçük bir şirket olmamıza karşın, butik hizmet anlayışımız ile daha az müşteriye, brief'ler sonrası daha hızlı aksiyon alarak, çözüm odaklı çalışıyoruz. Ekibimiz, sizinle birlikte aynı hedefe koşan bir partner olarak, ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşılabilir konumda. Şirketinizin bir inhouse personeli gibi özel hizmet vermek felsefesi ile çalışıyoruz.  Ekibimiz Seyahat-Turizm Halkla İlişkiler, Pazarlama ve Temsilcilik hizmetleri konusunda uzun yıllar tecrübeye sahip, profesyonellerden oluşmakta. 

 

Şirketimizin kurucusu Sarp Özkar, 1993 yılından bu yana, Turizm sektöründe çalışmakta... Bu nedenle turizm sektörünün nasıl işlediği, kuralları ve turizm terminolojisini iyi biliyoruz. Özkar, turizm sektöründe Tur Rehberliği, Satış, Operasyon, Pazarlama, Etkinlik Organizasyonları, MICE, İç Turizm, Yurtdışı Turlar, Exclusive sıradışı seyahatler, Kişiye Özel Seyahat Organizasyonları içinde yıllarca çalışmıştır. Bu nedenle sektörün lider birçok kurumunda Satış, Pazarlama ve Operasyon yöneticiliği görevlerinde de bulunmuştur. 12 yıl boyunca yurtdışı tur sektörünün lideri olan, Prontotour'un basın yüzü ve medya iletişiminden de sorumlu Pazarlama Departman yöneticiliği yapmıştır.

 

3 yılı aşkın zamandır, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen haber sitesi Milliyet.com.tr'nin Tatil kategorisi içinde, Turizm-Seyahat alanında köşe yazarlığı da yapmaktadır. Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği üyesi olan Sarp Özkar, TUYED'den alınmış bir basın kartı sahibidir.

 

Serra Zoroğlu ise 1997 yılından bu yana, Halkla İlişkiler, Medya İletişimi ve Organizasyonlar konusunda çalışmış ve sektörünün önde gelen kuruluşlarında yönetici pozisyonunda yıllarca görev almıştır. 18 yıl süren meslek tecrübesi ile gazetecilerin hangi haber konularıyla daha ilgili oldukları hakkında bilgi sahibi olmasının yanı sıra, pek çok gazeteci ile süregelen iyi dostlukları da bulunmaktadır. Organizasyon ve etkinlikler konusunda da, son derece yetkin ve inovatif çalışmalarıyla da tanınmaktadır. 

 

Pozitif bir enerji ile güçlerimizi birleştirip, tutkuyla bağlı olduğumuz mesleğimizi, en iyi şekilde yapmak üzere çalışıyoruz... 

 

 

 

 

bottom of page